Розвідка повідомляє про "Гради" біля Горлівки і Макіївки й загострення ситуації на Маріупольському напрямку

14.10.2016 20:00

Розвідка повідомляє про "Гради" біля Горлівки і Макіївки й загострення ситуації на Маріупольському напрямку

У районах н.п.Горлівка та Макіївка (Донецька обл.) зафіксовані танки, артилерійські системи і 122-мм реактивні системи залпового вогню "Град". Про це йдеться в повідомленні Головного управління розвідки Міноборони України 14 жовтня. Українська сторона надала відповідну інформацію представникам Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

У районах н.п.Горлівка та Макіївка (Донецька обл.) зафіксовані танки, артилерійські системи і 122-мм реактивні системи залпового вогню "Град".

Про це йдеться в повідомленні Головного управління розвідки Міноборони України 14 жовтня.

Українська сторона надала відповідну інформацію представникам Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

За даними ГУР, також командування ЗС РФ продовжує матеріально-технічне забезпечення підпорядкованих об'єднань та частин 1 і 2 АК з території Росії.

"До станції Ровеньки переміщені 7 цистерн з пально-мастильними матеріалами (350 тонн)", - повідомили в розвідці.

Протягом доби зусилля супротивника зосереджені на підтримці боєготовності військ.

"До вищої міри бойової готовності наводилися чергові розрахунки ППО 3 окремої мотострілкової бригади (Горлівка) 1 АК (Донецьк) ЗС РФ", - йдеться в повідомленні розвідки.

Бойовики на Маріупольському напрямку здійснюють надпотужні обстріли з важкого озброєння на ділянці фронту Водяне-Широкине, ситуація має тенденцію до загострення.

"Кількість випущених боєприпасів - понад 2 сотні. Вогонь ведеться із заздалегідь підготовлених позицій і відстані близько 5 км. Ворожі провокації із застосуванням легкого озброєння також відбулися в Мар'їнці, Богданівка і Талаківці", - відзначили в ГУР.

За даними ГУР, в результаті вогневих боїв підрозділи 1 мотострілецького батальйону 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК (Донецьк) ЗС РФ зайняли позиції в районі н.п.Водяне.

"Вогняне прикриття забезпечували бойові розрахунки мінометної батареї, бронегрупи зі складу батальйону і снайперські пари", - повідомили в розвідці.

Відзначимо, президент України Петро Порошенко закликав іноземних політиків припинити не помічати "маскарад" агресії Росії в Україні і убезпечити від неї весь світ.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus