Румунія прийняла на відпочинок 20 дітей із зони АТО

11.10.2016 11:00

Румунія прийняла на відпочинок 20 дітей із зони АТО

Під час відпочинку, який триватиме 10 днів, дітей чекають культурно-розважальні, спортивні та оздоровчі заходи – екскурсії, спа-процедури. Раніше Кабінет міністрів схвалив направлення до центрів "Міжнародний дитячий центр "Артек" (Київ) і "Молода гвардія" (Одеса) на оздоровлення 1 450 дітей з Донецької та Луганської областей.

Румунія прийняла 20 дітей з Донецької та Луганської областей для оздоровлення в жовтні. Про це повідомляє Міністерство соціальної політики.

"20 дітей у віці від 12 до 16 років з сімей, постраждалих під час проведення антитерористичної операції на сході України, вирушили на відпочинок в Румунію (м. Бая-Маре). Витрати на перебування і перевезення дітей територією Румунії здійснюються за рахунок приймаючої сторони", – сказано в заяві.

Згідно з повідомленням, під час відпочинку, який триватиме 10 днів, дітей чекають культурно-розважальні, спортивні та оздоровчі заходи – екскурсії, спа-процедури, відвідування Музею історії, Собору Святого Стефана, Старого міста, планетарію та знайомство з кінним спортом.

Раніше Кабінет міністрів схвалив направлення до центрів "Міжнародний дитячий центр "Артек" (Київ) і "Молода гвардія" (Одеса) на оздоровлення 1 450 дітей з Донецької та Луганської областей.

Також уряд ухвалив, що діти загиблих учасників АТО навчатимуться у вузах безкоштовно.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus