Румунія заборонила імпорт свинини з України

12.10.2016 10:01

Румунія заборонила імпорт свинини з України

Румунія ввела повну заборону на імпорт свинини з Одеської області через Африканську чуму свиней (АЧС). "Повна заборона імпорту будь-якої м'ясної продукції обумовлена легкою переносимістю і стійкістю вірусу, сліди якого можна виявити навіть в ковбасі. Заборону ввели після спалаху захворювання на півдні Одеської області", - заявив міністр сільського господарства Румунії Ахім Ірімеску.

Румунія ввела повну заборону на імпорт свинини з Одеської області через Африканську чуму свиней (АЧС). Про це повідомляє "Українська Служба Інформації".

"Повна заборона імпорту будь-якої м'ясної продукції обумовлена легкою переносимістю і стійкістю вірусу, сліди якого можна виявити навіть в ковбасі. Заборону ввели після спалаху захворювання на півдні Одеської області", - заявив міністр сільського господарства Румунії Ахім Ірімеску.

Відзначається, що заборона на імпорт, в тому числі через малий трафік - це обов'язкова міра, але вона не захищає повністю від небезпеки.

За словами міністра, вірус може проникати двома шляхами: перевезений громадянам в продуктах, які містять м'ясо заражених свиней і через кабанів.

На жаль, шлях поширення через кабанів становить близько 70% ризику.

Ірімеску також зазначив, що якщо хвороба досягне території Румунії, будуть втрати в мільйони євро.

Раніше Кабінет міністрів Молдови наклав тимчасову заборону на ввезення з України м'яса, препаратів, продуктів і субпродуктів тваринного походження від тварин, сприйнятливих до африканської чуми свиней, а також сировини для фуражу.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus