Рютте каже, що Нідерланди навряд чи ратифікують угоди про асоціацію ЄС з Україною

22.09.2016 19:00

Рютте каже, що Нідерланди навряд чи ратифікують угоди про асоціацію ЄС з Україною

Прем'єр Нідерландів Марк Рютте заявив, що уряд країни швидше за все не ратифікує угоду про асоціацію між Європейським союзом і Україною, враховуючи результати квітневого референдуму, на якому голландці виступили проти цього договору. "Я думаю, що в кінцевому підсумку ми не ратифікуємо (угоду)", - заявив Рютте, виступаючи в парламенті.

Прем'єр Нідерландів Марк Рютте заявив, що уряд країни швидше за все не ратифікує угоду про асоціацію між Європейським союзом і Україною, враховуючи результати квітневого референдуму, на якому голландці виступили проти цього договору.

"Я думаю, що в кінцевому підсумку ми не ратифікуємо (угоду)", - заявив Рютте, виступаючи в парламенті, передає "ВВС Україна".

Відповідно до норм ЄС, перед тим як вступити в силу, угода має бути ратифікована урядом кожної країни-члена союзу. Рютте, втім, висловив надію, що Україна зможе продовжити переговори з іншими 27 країнами ЄС.

Нагадаємо, жителі Нідерландів на консультативному референдумі у квітні проголосували проти ратифікації угоди про асоціацію України і ЄС. Проти виступив 61% громадян, за - 38,2%. Явка склала 32% за необхідних 30%.

Референдум мав рекомендаційний характер і юридично ні до чого уряд не зобов'язував. Як зазначають оглядачі, Нідерланди мали вибір - або ратифікувати угоду про асоціацією, незважаючи на плебісцит, або домовитися з іншими країнами ЄС про те, що угода - або деякі його частини - не поширюватимуться на Нідерланди.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus