Саакашвілі говорить, що не залишить Україну за будь-який результат виборів у Грузії

08.10.2016 16:00

Саакашвілі говорить, що не залишить Україну за будь-який результат виборів у Грузії

Голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі заявляє, що не залишить Україну за будь-який результат виборів у Грузії. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, відреагувавши на чутки про своє повернення в Грузію, де сьогодні відбуваються вибори до парламенту.

Голова Одеської обласної державної адміністрації Міхаїл Саакашвілі заявляє, що не залишить Україну за будь-який результат виборів у Грузії. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, відреагувавши на чутки про своє повернення в Грузію, де сьогодні відбуваються вибори до парламенту.

"Я бачу, що багато хто чекає результатів грузинських виборів у надії відправити мене назад до Грузії. Таких я хочу розчарувати, незалежно від результатів виборів у Грузії, я не залишу поле битви і буду до кінця боротися за справжні зміни і зміну політичного класу в країні мого громадянства", - наголосив Саакашвілі.

Він відзначив, що перед українцями взяв на себе зобов`язання, які має намір виконати. "Природно, я буду продовжувати жваво цікавитися грузинськими подіями і не маю наміру залишати в біді грузинів", - сказав голова ОДА.

У Грузії сьогодні відбуваються парламентські вибори, в яких бере участь дружина голови Одеської облдержадміністрації Сандра Елізабет Рулофс.

Громадяни Грузії обирають строком на чотири роки 150 депутатів - 77 за партійними списками і 73 одномандатника. ЦВК Грузії зареєструвала 19 партій і шість виборчих блоків. За 73 місця одномандатників змагаються 816 кандидатів.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus