Саакашвілі підтвердив намір повернутися до Грузії аби очолити нову революцію. Можливо, разом з Деканоідзе

02.10.2016 20:00

Саакашвілі підтвердив намір повернутися до Грузії аби очолити нову революцію. Можливо, разом з Деканоідзе

"Я дійсно збираюся повернутися в Грузію і захистити інтереси результатів виборів", - заявив Саакашвілі в Нью-Йорку під час зустрічі з прихильниками партії ЕНР, повідомляє грузинська телекомпанія "Руставі-2". За його словами, партія Нацруху здобуде перемогу на майбутніх виборах у Грузії, так як вона стала сильнішою.

Колишній президент Грузії, нинішній голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі заявив, що збирається повернутися на батьківщину, де він звинувачується у кримінальних справах. Водночас Саакашвілі не уточнив, скільки часу планує провести в Грузії, передає "Громадське ТБ".

"Я дійсно збираюся повернутися в Грузію і захистити інтереси результатів виборів", - заявив Саакашвілі в Нью-Йорку під час зустрічі з прихильниками партії ЕНР, повідомляє грузинська телекомпанія "Руставі-2".

За його словами, партія Нацруху здобуде перемогу на майбутніх виборах у Грузії, так як вона стала сильнішою. Парламентські вибори в Грузії відбудуться 8 жовтня.

"Це питання не вирішене з членами партії, так як партія в кінцевому підсумку сама повинна вирішити, але я наприклад, привіз би Хатію Деканоідзе в Грузію і призначив би міністром внутрішніх справ", - додав голова Одеської ОДА.

Раніше голова МВС Грузії пообіцяв заарештувати Саакашвілі у разі його повернення до країни.

В Грузії проти Саакашвілі зараз порушено чотири кримінальні справи. Йому загрожує до 14 років позбавлення волі. Офіційне Тбілісі домагається його екстрадиції.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus