Сакварелідзе в Харкові облили зеленкою. Мабуть, "тітушки" обожнюють Halloween, припустив Саакашвілі

01.11.2016 23:00

Сакварелідзе в Харкові облили зеленкою. Мабуть, "тітушки" обожнюють Halloween, припустив Саакашвілі

Екс-заступника генерального прокурора України, члена ініціативної групи зі створення нової партії "Хвиля" Давіта Сакварелідзе в Харкові облили зеленкою, повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі. "Господарі харківських "тітушек" наївно вважають, що таким чином можна зупинити і закрити рот мені і таким, як я!", - відреагував потерпілий.

Екс-заступника генерального прокурора України, члена ініціативної групи зі створення нової партії "Хвиля" Давіта Сакварелідзе в Харкові облили зеленкою, повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі.

"Давіту Сакварелідзе, після виступу перед студентами в Харкові, на вулиці виплеснули в обличчя зеленку. Мабуть, тітушки" обожнюють Halloween. Варто все ж боротися, аби на Halloween не перетворилися всі 365 днів у році", - написав Саакашвілі на своїй сторінці у Facebook у вівторок 1 листопада.

Він також виклав світлину Сакварелідзе, обличчя якого практично повністю забруднено зеленкою, рідина також потрапила на його сорочку.

Пізніше сам потерпілий відреагував на подію. Він теж виклав в соцмережі свою світлину після інциденту із зеленкою.

"Господарі харківських "тітушек" наївно вважають, що таким чином можна зупинити і закрити рот мені і таким, як я! Напевно, вони хотіли показати, хто тут головний і на чию територію не варто сунутися. Хочу їх розчарувати: так просто ми не здаємося, нас такими витівками не залякати! Таких як я в Україні мільйони", - написав Сакварелідзе.

Він висловив упевненість, що "український народ незабаром змиє цих недалекоглядних діячів, відправивши їх на політичний смітник, як і я зараз змиваю цю зеленку, попутно збираючись на ефір".

Як розповів один з помічників Сакварелідзе, інцидент стався після закінчення зустрічі зі студентами в Харківському національному університеті радіоелектроніки, передає "Інтерфакс-Україна". Людина, яка облила екс-заступника генпрокурора зеленкою, чекала його біля машини. Співрозмовник агентства припустив також, що "тітушек" було, щонайменше, двоє.

"Думаю, їх було більше. Як мінімум був ще один, який координував, говорив про переміщення", - сказав він.

Помічник Сакварелідзе також повідомив, що поліцію на місце інциденту викликали.

Нагадаємо, у липні у Києві народні депутати та громадські діячі анонсували створення нової політичної партії "Хвиля" для оновлення і трансформації країни. До ініціативної групи увійшли народні депутати Віктор Чумак, Наталія Новак, колишні заступники генерального прокурора Давид Сакварелідзе та Віталій Касько, а також голова всеукраїнської громадянської платформи "Нова країна" Володимир Козленко.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus