Саміт "нормандської четвірки" може відбутися 19 жовтня

10.10.2016 14:00

Саміт "нормандської четвірки" може відбутися 19 жовтня

Українська сторона, як і раніше, виходить зі змістовної складової в питанні підготовки чергової зустрічі лідерів "нормандської четвірки", заявив заступник голови Адміністрації президента Костянтин Єлісєєв. Переговори з приводу організації зустрічі лідерів "нормандського формату" тривають, і остаточна дата ще не узгоджена.

Українська сторона, як і раніше, виходить зі змістовної складової в питанні підготовки чергової зустрічі лідерів "нормандської четвірки", заявив заступник голови Адміністрації президента Костянтин Єлісєєв.

"Для нас ключовим є не стільки дата і місце проведення зустрічі у "нормандському форматі", а змістовне наповнення саміту з урахуванням інтересів української сторони, зокрема з приводу виконання Росією умов безпеки за Мінськими угодами", - сказав Єлісєєв в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна", коментуючи пропозицію французької сторони провести зустріч "нормандської четвірки" 19 жовтня в Парижі.

Таким чином заступник голови Адміністрації президента України дав зрозуміти, що переговори з приводу організації зустрічі лідерів "нормандського формату" тривають, і остаточну дату ще не узгоджено.

Раніше сьогодні глава МЗС Франції Жан-Марк Еро заявив, що зустріч лідерів "нормандської четвірки" може пройти 19 жовтня. На цю ж дату заплановано візит до Парижа президента РФ Володимира Путіна.

Українська сторона вже неодноразово заявляла, що очікує від чергової зустрічі лідерів "нормандського формату" конкретного результату, яким могло б стати затвердження "дорожньої карти" виконання Мінських угод. Проект цього документа вже розробили представники України, Франції та Німеччини, але підписати його не погоджується російська сторона.

У свою чергу глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що Росія хоче розробити свій варіант "дорожньої карти", в рамках якої кожен крок в сфері зміцнення режиму безпеки супроводжувався б кроком з просування політичних кроків з українського боку.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus