Саміт Україна-ЄС відбудеться 24 листопада у Брюсселі

10.10.2016 13:00

Саміт Україна-ЄС відбудеться 24 листопада у Брюсселі

XVIII саміт УКРАЇНА-ЄС відбудеться у Брюсселі 24 листопада, повідомляє прес-служба Ради Європейського Союзу, пише Інтерфакс-Україна. Згідно з повідомленням, представники сторін обговорять лібералізацію візового режиму між Україною і ЄС, реалізацію Мінських домовленостей, а також заходи боротьби з корупцією в Україні та узгодження плану реформ.

XVIII саміт УКРАЇНА-ЄС відбудеться у Брюсселі 24 листопада, повідомляє прес-служба Ради Європейського Союзу, пише Інтерфакс-Україна.

"В четвер 24 листопада Дональд Туск, голова Європейської ради прийме 18-й саміт Україна-ЄС. Він представлятиме ЄС разом з Жан-Клодом Юнкером, президентом Європейської комісії. Президент України Петро Порошенко представлятиме Україну", - зазначено в повідомленні, опублікованому на сайті ради ЄС у понеділок, 10 жовтня.

Згідно з повідомленням, представники сторін обговорять лібералізацію візового режиму між Україною і ЄС, реалізацію Мінських домовленостей, а також заходи боротьби з корупцією в Україні та узгодження плану реформ.

Як повідомлялося, черговий щорічний саміт Україна-ЄС мав відбутися ще в травні поточного року, проте за домовленістю сторін він був перенесений на осінь 2016 року. Причиною перенесення стало бажання обох сторін змістовно наповнити цей захід конкретними результатами.

Зокрема, сторони чекають, що на саміті вже буде можливість зробити конкретні заяви щодо безвізового режиму для України, а також перспективи подальшої ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Крім того, Києву була дана можливість провести ключові реформи у рамках співпраці з МВФ, які відкривають шлях для макрофінансової допомоги з боку ЄС.

Київ очікує, що підсумком саміту Україна-ЄС стане спільний двосторонній документ, у якому були би відображені питання, що хвилюють українське суспільство: безвізовий режим, перспектива набуття чинності Угоди про асоціацію, продовження санкцій проти Росії, перспективи макрофінансової допомоги з боку ЄС, а також угоди про спільний авіаційний простір.

Раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін не виключав, що на саміті Україна-ЄС буде оголошено про безвізовий режим для України. За його словами, на саміті, ймовірно, також будуть обговорені важливі нові аспекти двосторонньої співпраці.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus