"Самопоміч" передала Гройсману компромат на Насірова

05.10.2016 14:00

"Самопоміч" передала Гройсману компромат на Насірова

Депутат від "Самопомочі" Андрій Журжій передав прем'єру Володимиру Гройсману відомості про корумпованість голови Державної фіскальної служби Романа Насірова та його першого заступника Сергія Білана. У свою чергу прем'єр заявив, що отримав ці дані і пообіцяв їх опрацювати.

Депутат від "Самопомочі" Андрій Журжій передав прем'єру Володимиру Гройсману відомості про корумпованість голови Державної фіскальної служби Романа Насірова та його першого заступника Сергія Білана.

Про це він заявив у середу під час засідання уряду, звертаючись до Гройсмана, повідомляє "Українська правда".

"Антикорупційну реформу дуже важко впроваджувати, коли фіскальну службу очолюють корупціонери. І я на ваше прохання у понеділок зареєстрував звернення до уряду і передав особисто вашим помічникам ті обґрунтування, які ми зібрали стосовно керівника фіскальної служби і його першого заступника", – сказав він.

Журжій попросив Гройсмана розглянути ці дані, "щоб новий закон вже реалізовували нові некорупційні очільники ДФС".

У свою чергу прем'єр заявив, що отримав ці дані і пообіцяв їх опрацювати.

У понеділок Журжій також опублікував на "Економічній правді" колонку під назвою "П'ять причин звільнити керівника ДФС".

Раніше Гройсман після корупційного скандалу в Санепідемслужбі заявив, що уряд буде підтримувати правоохоронців у боротьбі з корупцією. "Я хочу попередити всіх чиновників - сядете, аж загуде за вами... Робити схеми і паразитувати на розвитку бізнесу ми не дозволимо", - підкреслив глава Кабміну.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus