САП готує підозри за "чорну бухгалтерію" трьом публічним особам - Холодницький

17.10.2016 13:00

САП готує підозри за "чорну бухгалтерію" трьом публічним особам - Холодницький

Спеціалізована антикорупційна прокуратура підготувала проекти підозр трьом публічним особам у справі так званої "чорної бухгалтерії" Партії регіонів. Про це повідомив спеціалізований антикорупційний прокурор Назар Холодницький. Прізвища Холодницький не став розголошувати. Він також констатував повільну роботу експертів у цій справі.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура підготувала проекти підозр трьом публічним особам у справі так званої "чорної бухгалтерії" Партії регіонів. Про це повідомив спеціалізований антикорупційний прокурор Назар Холодницький, передають "Українські новини".

НАБУ: Аваков не повідомив нових даних про "чорну бухгалтерію" ПР

"Це проекти, побудовані на вже зібраних доказах, але їх недостатньо для того, щоб проект став підозрою. Це поки що текст. Це три відомі публічні особи, які перебувають в Україні", – сказав він.

Прізвища Холодницький не став розголошувати.

Він також констатував повільну роботу експертів у цій справі.

"Експерти дуже жваво почали й раптово зупинилися. Повідомляти підозру тільки на підставі висновку експерта не можна, потрібно поставити суму й статтю правильної кваліфікації. Для того щоб зібрати докази, варто встановити повністю картину того, що сталося", – сказав голова САП.

"Якщо людина заробляє 6 тис. гривень і живе в палаці, то виникають питання. І ця бухгалтерія може бути елементом доказу, звідки він ці гроші брав", – додав Холодницький.

Спеціалізований антикорупційний прокурор додав, що навіть якщо в нього не буде 100% упевненості, він все одно підпише підозру й передасть обвинувальний акт у суд.

"І нехай суд засуджує або виправдує", – вважає він.

На думку Холодницького, виправдальний вирок у європейських країнах не є неякісним слідством.

НАБУ: Аваков не повідомив нових даних про "чорну бухгалтерію" ПР

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков не надав слідству нової інформації у справі так званої "чорної бухгалтерії" Партії регіонів, повідомив Холодницький.

"Аваков був допитаний детективами НАБУ за вказівкою прокурора. Нової інформації він не надав, але був допитаний. Вказівку виконано", – сказав Холодницький.

Він не виключив, що деякі фігуранти цієї справи, які виїхали за кордон, можуть у майбутньому повернутися.

Як повідомлялося, Національне антикорупційне бюро допитало Авакова у справі про так звану "чорну бухгалтерію" Партії регіонів. Раніше Аваков передав НАБУ чотири сторінки "чорної бухгалтерії" ПР.

Аваков 29 вересня повідомив про передачу НАБУ кілька аркушів оригіналів документів так званої "чорної бухгалтерії" Партії регіонів, виявлених МВС.

Нагадаємо, 30 травня НАБУ почало розслідування за заявою колишнього першого заступника голови СБУ Віктора Трепака. За його словами, він передав НАБУ документи, які підтверджують незаконні виплати Партією регіонів готівкових коштів на суму майже 2 млрд доларів колишнім і нинішнім чиновникам.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus