Сапери очистили 2 тисячі гектарів з початку дії АТО

27.09.2016 13:00

Сапери очистили 2 тисячі гектарів з початку дії АТО

За словами підполковника Чорнобая, всього з початку антитерористичної операції інженерно-саперні підрозділи Збройних Сил України знешкодили понад 124 тисячі мінно-вибухових пристроїв та очистили від вибухонебезпечних предметів 2635 гектарів території у Донецькій та Луганській областях.

За час проведення антитерористичної операції на Донбасі від вибухонебезпечних предметів очищено понад 2 тисяч гектарів. Про це на брифінгу у вівторок, 27 вересня, у Кризовому центрі в Києві повідомив речник Міністерства оборони Олексій Чорнобай, передає "Українська правда".

"За минулий тиждень військові сапери в районі проведення АТО очистили від мін більш як 8 гектарів місцевості, знешкодивши 603 вибухонебезпечних предмети", – зазначив він.

За словами підполковника, всього з початку антитерористичної операції інженерно-саперні підрозділи Збройних Сил України знешкодили понад 124 тисячі мінно-вибухових пристроїв та очистили від вибухонебезпечних предметів 2635 гектарів території у Донецькій та Луганській областях.

Раніше повідомлялося, що для повного розмінування Донбасу знадобиться щонайменше 10 років.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus