Савченко хоче поновити сухе голодування після вироку, каже її сестра

12.03.2016 09:00

Савченко хоче поновити сухе голодування після вироку, каже її сестра

До Надії Савченко, яка утримується у СІЗО у РФ та голодує, наразі не пускають ані родичів, ані лікарів, заявила її сестра Віра Савченко. За її словами, українська льотчиця збирається поновити сухе голодування після вироку, який суд оголосить їй 21-22 березня. "Ми зараз передали їй дитяче харчування і стоїмо під СІЗО", - сказала вона.

До викраденої Росією української льотчиці Надії Савченко, яка утримується у СІЗО та голодує, наразі не пускають ані родичів, ані лікарів.

Про це у п'ятницю 11 березня в ефірі "5 каналу" заявила її сестра Віра Савченко.

"Ми тут, під СІЗО. До неї нікого не пустили - ні маму, ні лікарів, ні мене. Як вона почувається, ми можемо знати тільки від працівників ОНК, які періодично до неї ходять. От вчора одна із цих працівників, Валентина, нам передавала, що у Наді блювота, кола вона п'є воду. Це зрозуміло, в неї йде окислення організму. Ми зараз передали їй дитяче харчування і стоїмо під СІЗО", - сказала вона.

За словами Віри Савченко, українська льотчиця збирається поновити сухе голодування після вироку, який суд оголосить їй 21-22 березня.

"Вона збирається знову поновити сухе голодування після вироку. І я бачу, що тільки тоді, коли Надя отак тисне на Кремль, щось відбувається. Росія - це не та країна, з якою можна домовитися. Росія - це торгаш, і вона розуміє мову сили", - зауважила сестра Надії.

Нагадаємо, після знущального поводження російського "суду" 4 березня Савченко оголосила сухе голодування.

Сторона обвинувачення просить для Савченко 23 роки колонії загального режиму.

Україна звернулася з листом до країн ЄС та США з проханням посилити тиск на Росію задля звільнення льотчиці.

Також мати ув'язненої Савченко записала відеозвернення до світових лідерів зі словами: "Врятуйте мою дитину".

Вирок почнуть зачитувати їй 21 березня. До цього будь-які побачення з родичами заборонено, лікарів до Надії також не допускають. Марія Іванівна Савченко вважає, що її донька може не дожити до суду.

Євросоюз зажадав від путінського режиму негайного звільнення Савченко. У разі продовження свавілля з боку Кремля в Європарламенті вимагають введення подальших політичних та економічних санкцій проти Росії. Також євродепутати мають намір ініціювати "список Савченко".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus