Савченко пильнувала в ОРДЛО контрабанду і вивчала настрої. Дала свідчення в СБУ

17.10.2016 23:00

Савченко пильнувала в ОРДЛО контрабанду і вивчала настрої. Дала свідчення в СБУ

Народний депутат Надія Савченко під час поїздки на окуповані території окремих районів Донецької і луганської областей відстежувала шляху доставки контрабанди. Вона заявила, що поїде куди потрібно, можливо навіть до Росії, якщо це буде на користь Україні. Також Савченко повідомила про те, що сьогодні дала свідчення в СБУ щодо своєї поїздки на окуповану територію.

Народний депутат Надія Савченко під час поїздки на окуповані території окремих районів Донецької і луганської областей відстежувала шляху доставки контрабанди.

Про це вона заявила в ефірі "112 Україна".

"Я їм (в ПАРЄ) пояснила, що окуповані території, ці території не є окупованими, точніше вони не є підконтрольними Україні. Тому я ходила в таких зонах, я дійсно спілкувалася з людьми. Це не були нічиї запрошення, це відбувалося перших 3 місяці. Я відстежувала, в першу чергу, шляхи контрабанди, де вони можливі, які вони можливі. Всю інформацію, яку я здобувала, я передавала відповідним органам", - сказала Савченко.

Вона додала, що на окупованих територіях зростає невдоволення владою Плотницького та Захарченка.

"Так само я дивилася настрої людей. Людям там потрібна допомога. Зараз вони хотіли б, щоб це закінчилося, щоб війна закінчилася. Ті ж проблеми, що і у всієї України, не вистачає грошей, страшне невдоволення владою Плотницького, владою Захарченка невдоволення менше, але і там, і там люди не бажають далі так жити", - розповіла вона.

Савченко заявила, що поїде куди потрібно, можливо навіть до Росії, якщо це буде на користь Україні.

"Я буду їздити скрізь, куди буду вважати необхідним для того, щоб це було на користь Україні. Навіть ризикуючи своїм життям. Навіть якщо за це у нас позбавляють доступу до державної таємниці. Жодної державної таємниці я не здала. І це підтверджено всіма спецслужбами та органами України", - додала нардеп.

Окрім того, Савченко повідомила про те, що сьогодні дала свідчення в СБУ щодо своєї поїздки на окуповану територію.

"Сьогодні я була в СБУ, дала всі свідчення. Тому особливо ті депутати, яких це дуже цікавить, можуть поцікавитися в СБУ. Свідчення я надала. .... Я після вас відразу повертаюся на допити до СБУ. Вони тривають довго", - заявила Савченко.

Раніше Савченко заявляла, що тримає зв'язок з людьми з окупованих територій Донбасу. Більше того, вони самі на неї вийшли. Виступаючи в Парламентській асамблеї Ради Європи, Савченко повідомила, що відвідувала окуповані бойовиками території.

Нагадаємо, раніше Савченко зробила низку скандальних заяв про переговори з окупантами, обмін полоненими, амністію бойовиків, зміну Конституції і ставлення до УПА.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus