Савченко подала е-декларацію: гонорарів і призів на 400 тисяч гривень

25.10.2016 11:00

Савченко подала е-декларацію: гонорарів і призів на 400 тисяч гривень

Сестра депутата – Віра Савченко – має два легкових автомобіля – Skoda Fabia 2007 року та Lifan 320 2011 року випуску. Родина політика володіє цінними паперами АТ "Універмаг "Україна" на загальну вартість всього 172 гривні. У розділі нематеріальні активи Савченко зазначила доходи від авторського видання "Сильне ім'я Надія" у розмірі 30 тисяч гривень.

Нардеп від фракції "Батьківщина" Надія Савченко опублікувала свою декларацію про доходи. Про це свідчать дані з Єдиного державного реєстру декларацій.

За документом, політик разом із сестрою та матір'ю володіє квартирою на 72 квадрати у Києві. Житло було придбане у 2006 році. На мати Савченко записаний будинок та земельна ділянка на Житомирщині.

Сестра депутата – Віра Савченко – має два легкових автомобіля – Skoda Fabia 2007 року та Lifan 320 2011 року випуску. Родина політика володіє цінними паперами АТ "Універмаг "Україна" на загальну вартість всього 172 гривні.

У розділі нематеріальні активи Савченко зазначила доходи від авторського видання "Сильне ім'я Надія" у розмірі 30 тисяч гривень.

У графі "Гонорари та інші виплати згідно з цивільно-правовим правочинами" народна обраниця вказала дохід у розмірі 201 тисяча 818 гривень від видавництва "Юстініан", що випускає в періодику та професійну літературу для юристів.

Ще 205 тисяч гривень Савченко отримала як приз від Українського католицького університету.

Нагадаємо, чиновники і депутати повинні подати електронну декларацію НАЗК обов'язково до 31 жовтня.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus