Савченко відповіла на погрози Захарченка через знищення Мотороли

18.10.2016 11:00

Савченко відповіла на погрози Захарченка через знищення Мотороли

Народний депутат Надія Савченко, яка побувала у полоні луганських бойовиків, закликала ватажка "ДНР" Олександра Захарченка зважувати свої слова на адресу українських воїнів. Вона розмістила відеозвернення у Facebook, у якому відреагувала на погрозу Захарченка помститися за вбивство бойовика Арсена Павлова, відомого як Моторола.

Народний депутат Надія Савченко, яка побувала у полоні луганських бойовиків, закликала ватажка "ДНР" Олександра Захарченка зважувати свої слова на адресу українських воїнів.

Вона розмістила відеозвернення у Facebook, у якому відреагувала на погрозу Захарченка помститися за вбивство бойовика Арсена Павлова, відомого як Моторола.

"Мені рідко коли хочеться сказати щось на камеру, але сьогодні подивилася інтерв'ю Захарченка", – зазначила Савченко.

"Вбити людину, яка сама вбивала, – не гріх. Але заявляти, що ти будеш вирізати безневинні родини, – ну, знаєш, Олександре, думай, що говориш. А то який ти після цього на х*** офіцер! Почавши раз, можна не зупинитись", – заявила нардеп і офіцер.

Як відомо, 16 жовтня одного з відомих бойовиків "ДНР" Арсена Павлова з позивним Моторола підірвали в контрольованому бойовиками Донецьку в ліфті дому, де він жив.

Ватажок "ДНР" Олександр Захарченко звинуватив у цьому вбивстві українських диверсантів і заявив, що замахом на "Моторолу" Київ оголосив війну "ДНР" – і порадив українським військовим боятися помсти.

Також він сказав, що замовники вбивства Мотороли відомі, але не назвав імен.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus