Савченко заявила, що розуміла дії "Беркуту" на Майдані: у них був наказ

05.01.2017 12:00

Савченко заявила, що розуміла дії "Беркуту" на Майдані: у них був наказ

Вона уточнила, що для неї "не було різниці", тому що вона – людина системи, військової якоїсь структури, яка "більше розуміла той же "Беркут". "Чому? Тому що у них є наказ. Цього багато хто тоді не міг зрозуміти: "Ось, чому вони не з народом? Кинули б це все". А зараз ось армія стоїть і чекає. Ось чому вони не воюють, так? Але у них є наказ", – зауважила Савченко.

Народний депутат Надія Савченко розуміла дії "Беркуту" на Євромайдані, тому що в них "був наказ". Про це вона розповіла в інтерв'ю "Ехо Москви".

Нардеп відповідала на питання про те, що вона робила на Євромайдані.

"Я розуміла одне: я є військовослужбовець. Тобто я не міліція, я не внутрішні війська. При цьому я завжди залишаюся народом. І моя функція як армії, звичайно ж, захищати народ від зовнішнього ворога. Тобто виходить, народ – це і міліція, і ті люди, які на Майдані", –заявила Савченко.

Вона уточнила, що для неї "не було різниці", тому що вона – людина системи, військової якоїсь структури, яка "більше розуміла той же "Беркут".

"Чому? Тому що у них є наказ. Цього багато хто тоді не міг зрозуміти: "Ось, чому вони не з народом? Кинули б це все". А зараз ось армія стоїть і чекає. Ось чому вони не воюють, так? Але у них є наказ", – зауважила Савченко.

Раніше Савченко зробила низку скандальних заяв про амністію бойовиків, зміну Конституції і відношення до УПА.

7 грудня Савченко таємно, всупереч переговорній лінії України, зустрілася з ватажками бойовиків у Мінську. У зустрічі також брав участь представник у гуманітарній підгрупі від РФ.

Служба безпеки України (СБУ) заявила, що ця зустріч не була узгодженою. Савченко викликали до СБУ на допит, де вона підтвердила факт таких переговорів.

Спочатку Савченко заявляла, що на переговорах жодних обіцянок бойовикам не давала. Проте 14 грудня вона оголосила про "домовленість" про обмін полоненими в розрахунку 1 до 4.

А в СБУ зауважили, що обговорювалися кулуарно питання "не тільки заручників, а також питання амністії та зняття економічних санкцій".

Після цього Савченко була виключена з фракції "Батьківщина" і української делегації в ПАРЄ.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus