Савченко зізналася в ПАРЄ, що їздила на окуповані території після звільнення з полону

13.10.2016 12:00

Савченко зізналася в ПАРЄ, що їздила на окуповані території після звільнення з полону

"Я була на окупованій території досить нещодавно, і, як це не дивно, спілкувалася з тими, хто тримав мене у полоні", – заявила, зокрема, Савченко. Вона стверджує, що змогла поспілкуватися з представниками "Д/ЛНР" так детально, що змогла відчути зміну їхніх настроїв. "70% людей і навіть ті, хто тримав мене у полоні, шкодують про те, що вони підняли зброю", – стверджує нардеп.

Народний депутат України, член ПАРЄ Надія Савченко публічно заявила, що нещодавно відвідала окуповані території та "спілкувалася зі своїми тюремниками". Про це вона заявила у своєму виступі при обговоренні українського питання в сесійній залі ПАРЄ, повідомляє "Європейська правда".

"Я була на окупованій території досить нещодавно, і, як це не дивно, спілкувалася з тими, хто тримав мене у полоні", – заявила, зокрема, Савченко.

Вона стверджує, що змогла поспілкуватися з представниками "Д/ЛНР" так детально, що змогла відчути зміну їхніх настроїв.

"70% людей і навіть ті, хто тримав мене у полоні, шкодують про те, що вони підняли зброю. Тому що в армії так званих "ДНР" та "ЛНР" командиром кожного підрозділу стоїть російський офіцер", – стверджує народний депутат.

8 жовтня журналіст Олексій Мацука заявляв, що, за його інформацією, Савченко намагалася потрапити до Донецька кілька тижнів тому "стежками" через Красногорівку для зустрічі з ватажком "ДНР" Олександром Захарченком. Але Савченко у відповідь спростувала його слова та заявила, що давно не була в зоні АТО.

Раніше Савченко зробила низку скандальних заяв про переговори з окупантами, обмін полоненими, амністію бойовиків, зміну Конституції і ставлення до УПА.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus