Савченко звернулася до Порошенка через "браковані БТР"

04.10.2016 11:00

Савченко звернулася до Порошенка через "браковані БТР"

"16 БТРів (15 БТР 4E, 1 БТР-4-К) виявилися з проектним браком. При використанні їх на полігоні перед відправкою в зону проведення АТО вся техніка просто "лягла". Основні поломки, як пояснили бійці 92-ї бригади, - розрив гідросистеми, поломки ходової. Тільки уявіть, скільки було б загиблих, якби ці БТР в зоні АТО в прямому сенсі слова стали посеред поля бою?" - заявила Савченко.

Державний концерн "Укроборонпром" підставив президента України Петра Порошенка, оскільки передав 92-бригаді браковані БТРи. Про це йдеться в депутатському зверненні нардепа від "Батьківщини" Надії Савченко до президента, яке вона опублікувала на своїй сторінці в Facebook.

За її словами, передані особисто президентом 16 машин від "Укроборонпрому" зламалися на полігоні перед відправкою в зону АТО.

"16 БТРів (15 БТР 4E, 1 БТР-4-К) виявилися з проектним браком. При використанні їх на полігоні перед відправкою в зону проведення АТО вся техніка просто "лягла". Основні поломки, як пояснили бійці 92-ї бригади, - розрив гідросистеми, поломки ходової", - йдеться в зверненні.

"Тільки уявіть, скільки було б загиблих українських військових, якби ці БТР в зоні АТО в прямому сенсі слова стали посеред поля бою?" - додала Савченко.

Раніше Савченко зробила низку скандальних заяв про переговори з окупантами, обмін полоненими, амністію бойовиків, зміну Конституції і відношення до УПА.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus