СБУ: Харкові зросла загроза терактів

03.11.2016 14:00

СБУ: Харкові зросла загроза терактів

СБУ заявляє, що отримала інформацію про потенційні загрози проведення масових протестних заходів антидержавного характеру з 4 по 20 листопада в Харківській області. Про це йдеться у повідомленні Харківської міськради. За інформацією СБУ, заклики прийти на такі протестні акції поширюють через соцмережі представники проросійськи налаштованих політичних структур.

СБУ заявляє, що отримала інформацію про потенційні загрози проведення масових протестних заходів антидержавного характеру з 4 по 20 листопада в Харківській області. Про це йдеться у повідомленні Харківської міськради.

За інформацією СБУ, заклики прийти на такі протестні акції поширюють через соцмережі представники проросійськи налаштованих політичних структур.

"Як дати проведення масових акцій антидержавного характеру зазначено 4 листопада - так званий "День народної єдності", державне свято Російської Федерації, та 19 листопада - заплановані масові заходи в великих містах України в рамках акції "Тарифний супротив", - сказано у повідомленні.

Харківська міськрада просить городян бути уважними і обережними в місцях масового скупчення людей.

Як відомо, 22 лютого 2015 року вдень біля Палацу спорту у Харкові під час формування колони для проведення ходи з нагоди річниці перемоги Революції гідності стався вибух.

В результаті теракту загинули дві людини (в т.ч. і один з координаторів місцевого Євромайдану Ігор Толмачов), були поранені 11 осіб. Пізніше ще двоє померли в лікарні.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus