СБУ і НАТО підписали угоду про охорону інформації з обмеженим доступом

28.09.2016 14:00

СБУ і НАТО підписали угоду про охорону інформації з обмеженим доступом

Угода деталізує процедури взаємної охорони інформації з обмеженим доступом, передбачені загальною Угодою про безпеку між Україною і НАТО від 1995 року, та має наблизити відповідні національні процедури до натовських стандартів, зазначили в СБУ. "Підписання угоди – це ще один крок до поглиблення співпраці між Україною та НАТО", – наголосив голова СБ України Василь Грицак.

Між урядом України та Організацією Північноатлантичного договору підписано угоду про охорону інформації з обмеженим доступом.

Як повідомили у прес-центі СБУ, церемонія підписання міжнародної Угоди - Адміністративних домовленостей щодо охорони інформації з обмеженим доступом - відбулася в Києві у рамках візиту до України делегації НАТО на чолі з директором офісу безпеки Альянсу Тоддом Брауном.

Від імені українського уряду документ підписав голова Служби безпеки України Василь Грицак.

Угода деталізує процедури взаємної охорони інформації з обмеженим доступом, передбачені загальною Угодою про безпеку між Україною і НАТО від 1995 року, та має наблизити відповідні національні процедури до натовських стандартів, зазначили в СБУ.

"Підписання угоди – це ще один крок для поглиблення співпраці між Україною та НАТО", – наголосив голова СБ України. Грицак додав, що для країни підтримка Альянсу в розбудові сектору безпеки дуже важлива.

"Сьогодні Служба активно реформується з врахуванням досвіду НАТО", – констатував Грицак. За його словами, концепція реформування, яка перебуває на розгляді РНБО, передбачає перетворення СБУ на справжню службу безпеки, яка стоїть на сторожі українського народу, на службу, яка відповідає євроатлантичним стандартам.

У прес-центрі додали, що сьогодні також у Національній академії СБУ заплановано відкриття циклу навчальних курсів з реформування служб безпеки, організованих Міжнародним секретаріатом НАТО.

"Передбачається, що до кінця року іноземні партнери поділяться своїм досвідом з удосконалення законодавства у сфері безпеки і оборони, реалізації заходів реформування, комунікації із суспільством тощо", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Україна хоче досягти повної сумісності з арміями країн-членів НАТО до 2020 року.

23 грудня 2014 року Верховна Рада скасувала позаблоковий статус країни.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus