СБУ має надавати більше інформації щодо справи Краснова, вважає Наливайченко

01.03.2016 22:00

СБУ має надавати більше інформації щодо справи Краснова, вважає Наливайченко

"Прес-центру СБУ (треба) більше давати інформації: звідки раптом з'явилося стільки зброї та вибухівки. І найголовніше! Чому не були затримані люди, які доставляли її, до чого готували. Тобто, є багато питань, на які тепер потрібно відповідати безпосередньо службі", - наголосив колишній голова СБУ Валентин Наливайченко.

СБУ має надавати більше інформації з приводу того, звідки з'явилася така велика кількість зброї та вибухівки, яку нібито було вилучено при затриманні голови цивільного корпусу "Азов-Крим" Станіслава Краснова, і чому не було затримано людей, які її постачали.

Про це заявив колишній голова СБУ Валентин Наливайченко, коментуючи ситуацію із затриманням Краснова. Відео з його коментарем опубліковано на сторінці Наливайченка на відеохостингу YouTube.

"Прес-центру СБУ (треба) більше давати інформації: звідки раптом з'явилося стільки зброї та вибухівки. І найголовніше! Чому не були затримані люди, які доставляли її, до чого готували. Тобто, є багато питань, на які тепер потрібно відповідати безпосередньо службі", - наголосив Наливайченко.

Він повідомив, що за час його керування відомством, інформації про те, що Краснов нібито працював на російську ФСБ не було.

"Якщо така інформація з'явилася або такі підозри є – моя жорстка позиція, що треба все це доводити в суді. Дати можливість і адвокатам, і кожній стороні представити свої позиції", - сказав екс-голова СБУ.

Зазначимо, що насправді Краснова вперше затримали у травні 2014 року, коли СБУ очолював саме Валентин Наливайченко – саме за підозрою в диверсійній роботі на користь РФ. Тоді силовики розгромили квартиру, яку Краснов орендував разом зі своїм другом кримчанином Олександром Костенком. СБУ повідомила, що затримала в Києві двох диверсантів, учасників терористичної групи, які "в січні прибули з Криму до Києва, де під виглядом прихильників Євромайдану приєдналися до активістів у КМДА". Силовики заявили, що виявили у квартирі таку кількість компонентів для виготовлення вибухових пристроїв (порох, селітра, ацетон, запали, бікфордові шнури, металеві контейнери, годинникові механізми і т.д.), що вибухово-технічні служби були змушені евакуювати жителів будинку.

Як повідомлялося, вночі проти 28 лютого СБУ затримала голову Цивільного корпусу "Азов-Крим", одного з організаторів блокади Криму Станіслава Краснова.

Активісти Цивільного корпусу "Азов" проводять акцію під стінами будівлі СБУ в Києві - вони вимагають пояснити, за що той був затриманий. За словами активістки Тамари Шевчук, СБУ заявляє, що у Краснова й Оксани Шелест було вилучено 30 кг вибухової речовини та 5 гранат Ф1.

За інформацією Служби безпеки України, Станіслав Краснов працював на російську сторону.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus