СБУ "накрила" у Дніпрі конвертцентр з 600-мільйонним оборотом

30.09.2016 20:00

СБУ "накрила" у Дніпрі конвертцентр з 600-мільйонним оборотом

"Організатори "конверту" зареєстрували низку фіктивних фірм для мінімізації податкових платежів, незаконного формування податкового кредиту та переведення коштів у готівку. Співробітники спецслужби з'ясували, що протягом 2015-2016 років клієнтами конвертцентру були майже двісті підприємств з різних регіонів України", - йдеться у повідомленні.

Співробітники Служби безпеки України припинили у Дніпрі діяльність конвертаційного центру із загальним обігом у 600 мільйонів гривень.

Про це повідомляє прес-центр СБ України.

"Правоохоронці встановили, що організатори "конверту" зареєстрували низку фіктивних фірм для мінімізації податкових платежів, незаконного формування податкового кредиту та переведення коштів у готівку. Співробітники спецслужби з'ясували, що протягом 2015-2016 років клієнтами конвертцентру були майже двісті підприємств з різних регіонів України", - йдеться у повідомленні.

Під час обшуків в офісах, автомобілях та за місцями проживання фігурантів справи оперативники СБ України спільно з поліцією та Державною фіскальною службою вилучили 150 тисяч доларів США, 7 тисяч євро та 650 тисяч гривень. У ділків також виявлено бухгалтерську документацію та печатки 20 фіктивних підприємств, які доводять здійснення фінансових оборудок.

Рішенням суду накладено арешт на шістнадцять рахунків фіктивних фірм, задіяних у функціонуванні конвертцентру, здійснюється їх перевірка.

Відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 191 та частиною 1 статті 358 Кримінального кодексу України.

Чи не найбільшим у Дніпрі вважався конвертцентр, виявлений 2014 року.

Нагадаємо, у квітні 2015 року українські правоохоронці ліквідували конвертаційний центр з річним оборотом понад 1 млрд гривень. "Конверт" обслуговував майже 50 підприємств з Одеської, Миколаївської, Дніпропетровської областей, Києва та Харкова.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus