СБУ не пропустила до окупантів партію червоної риби

28.09.2016 08:00

СБУ не пропустила до окупантів партію червоної риби

"У Марʼїнському та Новоазовському районах Донеччини правоохоронці затримали три автомобілі, водії яких намагалися протиправно потрапити на тимчасово окуповані території з вантажем зимових та осінніх курток, жіночого взуття, светрів та ін", - йдеться в повідомленні СБУ. Також оперативники спецслужби вилучили 225 кг червоної риби та 170 кг добавок до ковбасних виробів.

Служба безпеки України затримала в районі АТО незаконні вантажі більш, ніж на 1 мільйон гривень. Про це 27 вересня прес-центр СБУ повідомив на сторінці в Facebook.

"У Марʼїнському та Новоазовському районах Донеччини правоохоронці затримали три автомобілі, водії яких намагалися протиправно потрапити на тимчасово окуповані території з вантажем зимових та осінніх курток, жіночого взуття, светрів та ін", - йдеться в повідомленні.

Також оперативники спецслужби вилучили 225 кг червоної риби та 170 кг добавок до ковбасних виробів.

В СБУ повідомили, що тривають слідчі дії.

Нагадаємо, 17 липня 2015 року Верховна Рада ухвалила закон, яким передбачається, що переміщення товарів у район чи з району проведення АТО здійснюється в порядку, що встановлюється Кабінетом міністрів за поданням Служби безпеки України.

У травні 2016 року екс-голова Луганської облВЦА, нинішній заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука повідомив, що допускає відновлення торгівлі з непідконтрольними районами Донбасу.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus