СБУ оприлюднила свідчення людей з "таборів смерті" бойовиків на Донбасі

23.09.2016 18:00

СБУ оприлюднила свідчення людей з "таборів смерті" бойовиків на Донбасі

Служба безпеки оприлюднила відеозаписи свідчень людей, які незаконно утримувалися у "таборах смерті" терористів. Свідчення наших людей говорять про нелюдську жорстокість і цинізм. Ворог вдається до різних методів і форм. Якщо не можуть зламати психологічно, катують фізично, морять голодом, шантажують убивством рідних, дітей, зазначають в СБУ.

Служба безпеки оприлюднила відеозаписи свідчень людей, які незаконно утримувалися у "таборах смерті" терористів.

Запис розміщено в мережі YouTube у п'ятницю 23 вересня.

Свідчення наших людей говорять про нелюдську жорстокість і цинізм. Ворог вдається до різних методів і форм. Якщо не можуть зламати психологічно, катують фізично, морять голодом, шантажують убивством рідних, дітей, зазначають в СБУ.

Також катуваннями і психологічним тиском бранців змушували обмовляти солдатів української армії.

Звільнені заручники підтверджують, що на Донбасі воюють та беруть участь у катуваннях російські кадрові військові. Зокрема в свідченнях фігурують бійці Псковської дивізії.

Окрім того, є свідчення людей, яких катував особисто ватажок донецьких бойовиків Олександр Захарченко.

Раніше сьогодні голова СБУ Василь Грицак повідомив, що Служба безпеки знайшла 8 адрес катівень на тимчасово окупованих російсько-терористичними військами територіях Донбасу. Він наголосив, що в катуваннях беруть участь зокрема кадрові російські військовослужбовці.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus