СБУ півроку "вела" банду наркоторговців, яка постачала опіум на Донбас

01.11.2016 12:00

СБУ півроку "вела" банду наркоторговців, яка постачала опіум на Донбас

Щоб убезпечити себе від уваги правоохоронців, зловмисники зустрічалися з покупцями в затишних місцях – у під’їздах житлових будинків, у полі за містом, у безлюдних провулках. Група збувала екстракційний опій, метадон, марихуану, які отримувала з інших регіонів України, у т. ч. з Києва.

Діяльність міжрегіональної злочинної групи, що впродовж тривалого часу збувала наркотики в населених пунктах на лінії розмежування, ліквідувала на Луганщині Служба безпеки України при процесуальному керівництві прокуратури.

Як повідомляє прес-центр СБУ, кримінальне угруповання складалося із шести активних членів. Очолював його 30-річний наркозалежний житель Гірського. Ватажок вирішував питання щодо придбання та реалізації товару, опікувався питаннями конспірації.

Щоб убезпечити себе від уваги правоохоронців, зловмисники зустрічалися з покупцями в затишних місцях – у під’їздах житлових будинків, у полі за містом, у безлюдних провулках.

Група збувала екстракційний опій, метадон, марихуану, які отримувала з інших регіонів України, у т. ч. з Києва. Крім того, ділки торгували амфетаміном, виготовленим у власній нарколабораторії. Свій товар вони постачали наркозалежним жителям Гірського, Золотого, Комишувахи, Лисичанська.

Оперативна розробка угруповання тривала понад півроку.

28 жовтня оперативники спецслужби затримали лідера банди та п’ятьох подільників на "гарячому". Під час обшуку в одного з членів угруповання вилучено автомат із глушником, пістолет, 15 гранат та велику кількість набоїв.

Під час обшуку в нарколабораторії в передмісті Києва правоохоронці вилучили майже 300 грамів амфетміну, який призначався до відправлення в район проведення АТО для збуту. На Луганщині у фігурантів справи вилучено прекурсори, амфетамін, розфасований для збуту в 13 пакетів, а також 1,5 кг висушеної марихуани.

Відкрито кримінальне провадження за ст.307 Кримінального кодексу України.

Раніше повідомлялося, що ватажок окупаційної влади ОРЛО Ігор Плотницький організував наркотрафік з Афганістану.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus