СБУ проводить обшук в офісі Новинського в Києві

25.09.2016 16:00

СБУ проводить обшук в офісі Новинського в Києві

Співробітники СБУ проводять обшуки в центральному офісі компанії "Смарт-Холдинг", бенефіціаром якої є один з лідерів "Опозиційного блоку" Вадим Новинський. Правоохоронці зламали двері офісу за допомогою спецзасобів, зайшли всередину і проводять слідчі дії, зокрема, виїмку документів.

Співробітники СБУ проводять обшуки в центральному офісі компанії "Смарт-Холдинг", бенефіціаром якої є один з лідерів "Опозиційного блоку" Вадим Новинський. Про це повідомили в прес-службі компанії.

Правоохоронці зламали двері офісу за допомогою спецзасобів, зайшли всередину і проводять слідчі дії, зокрема, виїмку документів.

Як написав директор зі зв'язків з громадськістю "Смарт-Холдингу" Євген Загорулько на сторінці в Facebook, штурмують порожній офіс за адресою Ігорівська 7А.

Директор з правового забезпечення "Смарт-Холдингу" Лада Кондуфорова заявила, що в постанові про обшук вказано іншу адресу, а спецслужби не пояснили, чому обшук проводять у вихідний день.

Як повідомила в Facebook речниця Генпрокуратури Лариса Сарган, посадових осіб "Смарт-Холдинг" перевіряють на причетність до справи про банкрутство суднобудівного заводу "Океан".

"Генеральною прокуратурою України спільно зі Службою безпеки України в ході проведення спецоперації в рамках кримінального провадження, внесеного в ЕРДР за фактом заволодіння невстановленими особами майном ПАТ "Миколаївський суднобудівний завод "Океан" в особливо великих розмірах, доведення вказаного підприємства до банкрутства і здійснення інших злочинів, 25.09.16 на території Миколаївської, Київської, Дніпропетровської областей, в тому числі за місцем знаходження ВАТ "Миколаївський суднобудівний завод "Океан" проводиться 23 обшуки, до яких залучено понад 45 працівників прокуратури і 150 співробітників Служби безпеки України", - написала вона.

За даними ГПУ, внаслідок злочинних дій ПАТ "Миколаївський суднобудівний завод "Океан" завдано збитків на суму понад 1,5 млрд гривень.

"У ході досудового розслідування на причетність до вчинення вказаних злочинів перевіряються всі особи, задіяні в процедурі банкрутства підприємства, зокрема, ліквідатори, посадові особи ВАТ "Миколаївський суднобудівний завод "Океан", ПрАТ "Смарт-холдинг" і інших підприємств. Слідчі дії тривають", - зазначила Сарган.

Відзначимо, 12 вересня радник президента Юрій Бірюков повідомив, що Печерський районний суд Києва відібрав суднобудівний завод "Океан" у нардепа Вадима Новинського. У свою чергу, в "Смарт-Холдингу" відзначили, що не мають відношення до цього заводу.

Нагадаємо, 27 липня прокуратура Херсонської області провела обшук в офісі ТОВ Смарт Мерітайм Груп (СМГ), компанії, яка представляє суднобудівний напрямок Смарт-Холдингу. Обшуки на низці підприємств, що входять у сферу інтересів компанії Смарт-Холдинг, пройшли також 22 липня.

Причиною обшуків представники СБУ називають підозру в "причетності підприємств холдингу до фінансування тероризму".

Раніше джерела в Генпрокуратурі повідомляли, що готується подання на зняття депутатської недоторканності нардепа "Опозиційного блоку" Вадима Новинського.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus