СБУ розповіла про багатомільйонний корупційний механізм в "Укрзалізниці"

21.10.2016 21:00

СБУ розповіла про багатомільйонний корупційний механізм в "Укрзалізниці"

Правоохоронці встановили, що корупційну схему створили вісім років тому посадовці технічних департаментів та окремих підприємств "Укрзалізниці". Посадовці забезпечували укладання контрактів на поставки кабельно-провідникової продукції з визначеними комерційними структурами, у тому числі російськими.

Співробітники Служби безпеки України викрили багатомільйонний корупційний механізм у ПАТ "Укрзалізниця" під час закупок продукції для потреб підприємства, повідомляє офіційний сайт відомства.

Правоохоронці встановили, що корупційну схему створили вісім років тому посадовці технічних департаментів та окремих підприємств "Укрзалізниці". Посадовці забезпечували укладання контрактів на поставки кабельно-провідникової продукції з визначеними комерційними структурами, у тому числі російськими. За цей час підприємці поставили за завищеними цінами товари на майже один мільярд гривень, привласнивши близько ста мільйонів.

Украдені в держави кошти перераховувалась на фіктивні фірми та через безтоварні операції переводились у готівку і привласнювались учасниками оборудки.

Під час обшуків у державних підприємствах та філіях "Укрзалізниці", офісах комерсантів та за місцем проживання фігурантів співробітники виявлено документацію, яка підтверджує проведення фінансових оборудок. Оперативники СБ України також вилучили півтора мільйона доларів США.

Відкрито кримінальне провадження за частиною 5 статті 191 Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

Обшуки проводилися спільно з Генпрокуратурою та Нацполіцією.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus