СБУ викрила канал контрабанди приладів для стеження

24.10.2016 15:00

СБУ викрила канал контрабанди приладів для стеження

"Прилади з функціями аудіо- і відеозапису та спостереження були закамуфльовані під авторучки, наручні GPS/SMS/GPRS Tracker та звичайні розетки. Загальна вартість виявлених спецзасобів перевищує 150 тисяч гривень", - сказано в повідомленні на сайті СБУ. Мешканець Кропивницького та його спільник із Хмельницької області замовляли спецзасоби через Інтернет в одній з країн Далекого Сходу.

Служба безпеки України викрила у Кропивницькому канал контрабанди закамуфльованих приладів для стеження.

"Прилади з функціями аудіо- і відеозапису та спостереження були закамуфльовані під авторучки, наручні GPS/SMS/GPRS Tracker та звичайні розетки. Загальна вартість виявлених спецзасобів перевищує 150 тисяч гривень", - сказано в повідомленні на сайті СБУ.

Мешканець Кропивницького та його спільник із Хмельницької області замовляли спецзасоби через Інтернет в одній з країн Далекого Сходу.

Вони отримували їх міжнародними відправленнями та реалізовували в обласному центрі, у тому числі представникам криміналітету.

За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ст.359 Кримінального кодексу України - "Незаконні придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації".

Раніше СБУ перекрила канал постачання зброї диверсійним групам окупантів.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus