СБУ викрила канал переправлення нелегалів і терористів до Євросоюзу

13.10.2016 16:00

СБУ викрила канал переправлення нелегалів і терористів до Євросоюзу

Під час огляду затриманих та проведення обшуків за місцями проживання їхніх спільників оперативники вилучили підроблені документи, які дають право на перетин кордонів держав Європейського Союзу (паспорти, дозволи на працевлаштування, візи, водійські посвідчення громадян держав ЄС), чисті бланки документів, підроблені паспорти громадян України.

Служба безпеки України спільно з прокуратурою викрила канал незаконного переправлення вихідців з Центральної Азії та Близького Сходу, у тому числі членів міжнародних терористичних організацій, через територію України до країн Західної Європи.

Відпрацьовуючи оперативну інформацію, правоохоронці затримали чотирьох нелегалів, один з яких перебував у міждержавному розшуку, а іншого розшукував Інтерпол за підозрою у вчиненні теракту, повідомляється на сайті СБУ.

Під час огляду затриманих та проведення обшуків за місцями проживання їх спільників оперативники вилучили підроблені документи, які дають право на перетин кордонів держав Європейського Союзу (паспорти, дозволи на працевлаштування, візи, водійські посвідчення громадян держав ЄС), чисті бланки документів, підроблені паспорти громадян України та українські паспорти зі зрізаними фотографіями, печатки та штампи, які використовувалися для виготовлення підроблених документів.

Крім того, було виявлено фальшиві посвідчення учасників бойових дій, печатки виправних установ та військкоматів.

Слідчі дії у справі тривають.

Нагадаємо, у серпні СБУ повідомила про блокування кількох транзитних каналів переправлення іноземних бойовиків терористичної організації "ІДІЛ" через територію України.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus