СБУ заборонила в'їзд в Україну диякону РПЦ - поплічнику окупантів

20.10.2016 12:00

СБУ заборонила в'їзд в Україну диякону РПЦ - поплічнику окупантів

У своєму профілі в російській соціальній мережі ця "духовна особа" пропагує агресивну війну, вищість одних релігій над іншими. Дії священнослужителя є посяганням на територіальну цілісність України, розпалюванням міжнаціональної ворожнечі, що шкодять національним інтересам України. Йому заборонено в’їзд на територію України терміном на три роки.

Служба безпеки України заборонила в’їзд на територію держави громадянину Російської Федерації, церковному диякону однієї з єпархій Російської православної церкви, учаснику незаконних збройних формувань терористичної організації "ДНР".

Як повідомили у прес-центрі СБУ, вперше цей 34-річний громадянин прибув на тимчасово окуповані території із загоном найманців у серпні 2014 року. Виконуючи обов’язки позаштатного капелана, на практиці диякон діяв як штатний пропагандист: давав інтерв’ю та знімав фільми, в яких заперечував існування України та українського народу, закликав до знищення України, приєднання ОРДЛО до Російської Федерації.

Також у своєму профілі в російській соціальній мережі ця "духовна особа" пропагує агресивну війну, вищість одних релігій над іншими.

Дії священнослужителя є посяганням на територіальну цілісність України, розпалюванням міжнаціональної ворожнечі, що шкодять національним інтересам України. Йому заборонено в’їзд на територію України терміном на три роки.

Розглядається питання щодо відкриття кримінального провадження.

Раніше під санкції України потрапили 682 чоловік. Серед них - російські політики, бізнесмени і навіть родичі президента РФ Володимира Путіна.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus