СБУ затримала шпигунку терористів у Бахмуті

18.10.2016 14:00

СБУ затримала шпигунку терористів у Бахмуті

Служба безпеки звітує, що спільно з поліцією затримала у Бахмуті на Донеччині активну учасницю інформаційної мережі терористичної організації "ДНР". За даними спецслужб, зловмисницю завербував у квітні 2014 року представник одного з бандформувань терористів на прізвисько "Баста".

Служба безпеки звітує, що спільно з поліцією затримала у Бахмуті на Донеччині активну учасницю інформаційної мережі терористичної організації "ДНР". Про це йдеться у відео, поширеному СБУ у вівторок.

За даними спецслужб, зловмисницю завербував у квітні 2014 року представник одного з бандформувань терористів на прізвисько "Баста". Вона передавала бойовикам інформацію службового характеру, яку отримувала на роботі у Бахмутському СІЗО, зокрема про кількість бойовиків, які утримуються там, а також дані про місця дислокації та переміщення українських підрозділів.

Потім ці дані передавалися розвідувальним органам Російської Федерації та використовувалися для проведення диверсій проти мешканців Донбасу, зазначають в СБУ.

Як зазначалось у випуску "ТСН Тиждень", минулого тижня СБУ взагалі зібрала "рекордний урожай" шпигунів.

Як ішлося в сюжеті, СБУ вийшла на диверсантку з Бахмута, перехопивши її дзвінок терористам у Донецьк. Поки працівники спецслужб погрожували жінці штурмом квартири штурмом, намагалась замести сліди.

Водночас під час проведення обшуків за місцем проживання та роботи інформаторки правоохоронці вилучили флеш-носії, мобільні телефони, фотоапарат та блокноти з нотатками, що підтверджують протиправну діяльність на користь незаконних збройних угруповань.

Вказана шпигунка спочатку заперечувала свою причетність до розвіддіяльності, однак потім зізналася і пояснила свої дії тим, що "їй шкода тих, хто воює – з обох боків". А також зазначила, що хоче, "аби це швидше закінчилося".

В СБУ зазначають, що слідчі дії в справі шпигунки з Бахмута тривають.

Нагадаємо, 9 жовтня СБУ в Рівному "на флешку" зловила російського шпигуна.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus