СБУ звільнила дружину київського бізнесмена, викрадену заради викупу

15.10.2016 21:00

СБУ звільнила дружину київського бізнесмена, викрадену заради викупу

Співробітники СБУ спільно з поліцією звільнили дружину київського бізнесмена, яку викрали учасники організованого угруповання для викупу. Про це повідомили у прес-центрі Служби безпеки України. Співробітники спецслужби затримали трьох учасників угруповання поблизу одного з ринків у Дніпровському районі столиці під час отримання всієї суми викупу.

Співробітники СБУ спільно з поліцією звільнили дружину київського бізнесмена, яку викрали учасники організованого угруповання для викупу. Про це повідомили у прес-центрі Служби безпеки України.

"Правоохоронці встановили, що зловмисники викрали жінку з-під власного будинку та п’ять днів утримували в орендованій квартирі. За звільнення дружини вони вимагали від підприємця 150 тисяч доларів США", - зазначається в повідомленні.

Співробітники спецслужби затримали трьох учасників угруповання поблизу одного з ринків у Дніпровському районі столиці під час отримання всієї суми викупу.

Правоохоронці звільнили заручницю та повернули її до родини, поінформували в СБУ.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 146 та ст. 189 Кримінального кодексу України. Трьох зловмисників затримано згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для затримання решти встановлених учасників організованого угруповання, йдеться в повідомленні.

Раніше у Маріуполі викрали чиновника і вимагали викуп - 100 тисяч доларів.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus