Щоб Монако не перетворилось на Монакієво, потрібні санкції США та ЄС - Томенко

12.01.2014 16:08

Щоб Монако не перетворилось на Монакієво, потрібні санкції США та ЄС - Томенко

Щоб боротьба проти режиму президента Віктора Януковича була успішною, необхідна більш дієва підтримка з боку ЄС і США. Про це заявив нардеп Микола Томенко. Ідеальним рішенням було б запровадження санкцій проти ключових гравців нинішньої влади.

Щоб боротьба проти режиму президента Віктора Януковича була успішною, необхідна більш дієва підтримка з боку ЄС і США.

Про це заявив нардеп Микола Томенко, повідомляє прес-служба політика.

"Ідеальним рішенням було б запровадження санкцій проти ключових гравців нинішньої влади. Ми прекрасно розуміємо, що як тільки будуть заблоковані рахунки "покращувачів" українського життя, відразу ситуація радикально зміниться", - зазначив Томенко.

Він висловив переконання, що європейські та американські політики найближчим часом будуть діяти більш жорстко і адекватно по відношенню до українських чиновників, слова яких у справі євроінтеграції розходяться з діями.

Також, на його думку, оскільки з боку влади триває "протистояння євроінтеграції та посилення залежності від Росії, було б правильно ухвалити рішення в європейських країнах відмовити у видачі віз їм та членам їх родин, які їздять до Європи на відпочинок, лікування або навчання".

"Якщо чиновники переконливо доводять, що для нас правильний шлях - тільки разом з Росією, нехай відпочивають, скажімо, в Калузі, а не у Відні, в Сочі, а не в Монако... Адже народ жартує, що кількість дорогих автомобілів представників донецького регіону в Монако настільки збільшилася, що підніматиметься питання перейменування країни в Монакієво", - зазначив Томенко.

Раніше депутат Європарламенту Міхаель Галер запропонував розслідувати циркуляцію капіталів, що вимиваються з України.

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus