Щодо Донбасу буде не одна, а три "дорожні карти", вважає Кучма

28.10.2016 23:00

Щодо Донбасу буде не одна, а три "дорожні карти", вважає Кучма

Представник України в тристоронньої контактній групі, колишній президент Леонід Кучма висловив сумнів, що на рівні міністрів закордонних справ вдасться домовитися щодо розробки "дорожньої карти" для врегулювання конфлікту на Донбасі. "Я підтримую логіку влади, що спочатку мир, а потім все інше. МЗС підготує прекрасні пропозиції, я в цьому не сумніваюся", - сказав він.

Представник України в тристоронньої контактній групі, колишній президент Леонід Кучма висловив сумнів, що на рівні міністрів закордонних справ вдасться домовитися щодо розробки "дорожньої карти" для врегулювання конфлікту на Донбасі.

Про це він заявив у п'ятницю 28 жовтня в Києві, передає ЛІГА.net.

"Я підтримую логіку влади, що спочатку мир, а потім все інше. МЗС підготує прекрасні пропозиції, я в цьому не сумніваюся", - сказав Кучма.

За його словами, в України буде своя позиція, у РФ – своя в цьому питанні.

"На мій погляд, буде три "дорожні карти": українська, російська та французько-німецька. Немає ніякої впевненості, що можна буде знайти якусь згоду на рівні міністрів закордонних справ. Але ми бачимо позицію російської сторони, вони на переговорах в Мінську весь час пробували Україну на міцність", - наголосив Кучма.

Він додав, що в будь-якому випадку потрібно просуватися в цьому напрямку.

"Невеликий крок він веде до миру, ці кроки потрібно робити, колись все-таки розум візьме гору. Ось, бачите, Путін вже заявив, щоб американці брали участь. Це велика політика. Від кількості учасників (нормандського формату) питання не вирішується. Найголовніший учасник – це Росія", - сказав Кучма.

27 жовтня голова МЗС Павло Клімкін заявив, що міністри закордонних справ нормандської четвірки можуть зібратися для обговорення "дорожньої карти" виконання мінських угод наприкінці листопада.

Складовими "карти" будуть питання безпеки та гарантії їх виконання. "Карта" має стати документом по імплементації всіх мінських домовленостей: від 5 вересня цього року, меморандуму 12 лютого 2015 року та 19 вересня 2014 року.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus