СЦКК: бойовики не хочуть залишати вигідні позиції і поглядають на Маріуполь

11.01.2017 17:00

СЦКК: бойовики не хочуть залишати вигідні позиції і поглядають на Маріуполь

Бойовики ОРЛО зривають відведення сил і засобів біля Станиці Луганської, бо не хочуть залишати стратегічних позицій, вигідних для обстрілів. Про це розповів український представник Спільного центру з контролю і координації припинення вогню генерал-майор Борис Кременецький.

Бойовики ОРЛО зривають відведення сил і засобів біля Станиці Луганської, бо не хочуть залишати стратегічних позицій, вигідних для обстрілів.

Про це в інтерв'ю "Українській правді" розповів український представник Спільного центру з контролю і координації припинення вогню генерал-майор Борис Кременецький.

"Якщо ми подивимося географію цього місця, то позиції ОРЛО розташовані на горі Князь Ігор – це висота, з якої все можна контролювати. Тому в разі розведення їм доведеться залишити ці позиції і піти за гору", – пояснює Кременецький.

Таким чином бойовики втрачають тактичну перевагу на цій місцевості.

"Тому, на мій погляд, весь час і зривається це розведення", – зазначив генерал-майор.

За словами Кременецького, постійні обстріли Широкиного бойовики використовують як тиск, щоб показати, ніби Маріуполь перебуває під загрозою.

"Є таке поняття, як "турбуючий вогонь". Нам весь час показують, що Маріуполь під загрозою – це такий соціально-політичний тиск, бо ми ж знаємо, що в Маріуполі металургійні заводи, знаємо, кому вони належать, ми знаємо, що люди зав'язані на роботу на цих підприємствах", – зазначив генерал-майор.

Активізацію бойових дій на Світлодарській дузі в грудні Кременецький пов'язує з наявністю на цій ділянці стратегічних об'єктів під контролем сил АТО.

"По-перше, там Світлодарська ТЕС, вона є стратегічним об'єктом. Подивіться, в Щасті електростанція, в Світлодарську – ТЕС. Вони під нашим контролем, але дають струм на окуповані території. Це стратегічні об'єкти", – пояснює Кременецький.

"І якщо подивитися з погляду тактики, то виходить, ми стоїмо перед водосховищами. Не можна, щоб нас скинули у воду, бо потім дуже важко буде її форсувати", – додав він.

Раніше Кременецький висловив думку, що співробітники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на Донбасі можуть бути представниками російських спецслужб або розвідки.

Нагадаємо, 24 грудня окупанти зірвали чергову домовленість про режим тиші на Донбасі. Перед цим кілька днів тривали запеклі бої на Світлодарській дузі. Також сили АТО увійшли в Новолуганське і встановили блокпост.

28 грудня сили АТО відбили атаку бойовиків біля Крутої Балки.

30 грудня українські військові відбили дві вилазки під Попасною.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus