Секретаря президента Південної Кореї заарештували за підозрою в корупції

03.11.2016 09:00

Секретаря президента Південної Кореї заарештували за підозрою в корупції

Колишній старший секретар президента Південної Кореї Ан Чжон Бом заарештований на 48 годин після допиту у справі про корупцію і зловживання повноваженнями, повідомляє південнокорейська Центральна прокуратура, пише NEWSru.com. "Причиною для арешту стали побоювання, що Ан Чжон Бом може знищити докази або чинити тиск на ключових свідків", - наголошується в повідомленні.

Колишній старший секретар президента Південної Кореї Ан Чжон Бом заарештований на 48 годин після допиту у справі про корупцію і зловживання повноваженнями, повідомляє південнокорейська Центральна прокуратура, пише NEWSru.com.

"Причиною для арешту стали побоювання, що Ан Чжон Бом може знищити докази або чинити тиск на ключових свідків", - наголошується в повідомленні.

Як передає агентство Yonhap, президент Південної Кореї Пак Кин Хе вже призначила главою своєї адміністрації Хан Гван Ока, який раніше обіймав посаду голови президентського комітету з національного примирення. Крім того, президент призначила своїм політичним секретарем Ху Он Дже.

Колишнього секретаря президента Пак Кин Хе з політики звинувачують в тому, що він змусив кілька великих південнокорейських компаній зробити багатомільйонні внески в два приватних фонди, пов'язаних з подругою лідера країни Чхве Сун Сіль, передає ТАСС.

Подруга президента виявилася в центрі великого скандалу, що вибухнув в останні тижні в країні. Чхве Сун Сіль звинувачують в тому, що вона використовувала свій вплив для того, щоб змусити великі південнокорейські корпорації робити багатомільйонні пожертвування в два пов'язаних з нею фонди - Mir і K-Sports. За даними преси, через ці структури були отримані кошти від 53 компаній на суму 80 млрд вон (72 млн доларів).

Частина їх нібито була використана Чхве Сун Cіль для покупки нерухомості за кордоном та оплати навчання дочки.

Саму Пак Кин Хе підозрюють в тому, що вона дозволила своїй подрузі, з якою знайома більше 40 років, втручатися в державні справи - передавала їй важливу і секретну документацію, включаючи тексти своїх майбутніх виступів, і дозволяла вносити в них правки. За відомостями ЗМІ, Чхве Сун Сіль втручалася в кадрові призначення і роботу адміністрації президента.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus