Сенцова відправили по етапу в невідомому напрямку - член ОНК

08.03.2016 15:00

Сенцова відправили по етапу в невідомому напрямку - член ОНК

Українського режисера Олега Сенцова, незаконно ув'язненого в Росії, етапували з колонії в Челябінську. Про це повідомила член громадської спостережної комісії РФ по Челябінській області Тетяна Щур. "Сьогодні вночі з невідомого номера прийшло SMS-повідомлення: "Олег Сенцов поїхав по етапу". День пішов на з'ясування достовірності цих слів", - написала Щур.

Українського режисера Олега Сенцова, незаконно ув'язненого в Росії, етапували з колонії в Челябінську.

Про це в своєму Facebook повідомила член громадської спостережної комісії РФ по Челябінській області Тетяна Щур.

"Сьогодні вночі з невідомого номера прийшло SMS-повідомлення: "Олег Сенцов поїхав по етапу". День пішов на з'ясування достовірності цих слів. Було відомо, що це неодмінно станеться. Правда, чекали, що це станеться після свят. Зазвичай у вихідні етапів не буває. Сподівалися ще побачитися ... Куди? Чому так терміново? Пов'язано з Савченко? Де він з'явиться знову? Залишилося враження від яскравої, вільної особистості, дуже близької за духом, за способом мислення, за поглядами людини. Неначе були знайомі сто років", - написала Щур про дві свої зустрічі з Сенцовим в челябінському СІЗО.

Нагадаємо, навесні 2014 року Сенцова затримали співробітники ФСБ в Криму.

25 серпня 2015 року Олег Сенцов був засуджений в Росії до 20 років позбавлення волі за звинуваченням у тероризмі. Сенцовуї були висунуті звинувачення в підготовці підриву пам'ятника Леніну в Сімферополі, а також у підпалі офісів "Російської громади Криму" і партії "Єдина Росія" в окупованому Росією Криму. Сенцов заперечує ці звинувачення. Правозахисний рух "Меморіал" визнав його політв'язнем.

23 лютого 2016 року повідомлялося, що українці Олег Сенцов і Олександр Кольченко, незаконно засуджені в Росії, були етаповані в Челябінськ.

Як повідомляла Тетяна Щур, в Челябінську правозахисники внесли Сенцова до свого "реєстру безпеки", щоб захистити його від тиску тюремників.

Сенцов підтвердив, що для відбуття покарання його етапують до Якутії.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus