Сейм Польщі схвалив Декларацію пам'яті і солідарності

21.10.2016 09:00

Сейм Польщі схвалив Декларацію пам'яті і солідарності

Сейм Республіки Польща схвалив спільну з Україною та Литвою Декларацію пам'яті і солідарності. Про це на своїй сторінці у Twitter повідомив голова Верховної Ради України Андрій Парубій. Він написав, що сьогодні увечері "Сейм Польщі схвалив Декларацію пам'яті і солідарності" і додав: "Ми разом - Польща і Україна - переможемо!".

Сейм Республіки Польща схвалив спільну з Україною та Литвою Декларацію пам'яті і солідарності. Про це на своїй сторінці у Twitter повідомив голова Верховної Ради України Андрій Парубій.

Він написав, що сьогодні увечері "Сейм Польщі схвалив Декларацію пам'яті і солідарності" і додав: "Ми разом - Польща і Україна - переможемо!".

Як повідомлялося, Парубій 18 жовтня повідомив, що 20 жовтня планується синхронне схвалення парламентами Литви, Польщі та України Декларації пам’яті і солідарності.

20 жовтня ВР ухвалила постанову "Про Декларацію пам’яті і солідарності Сейму Республіки Польща та Верховної Ради України". У документі зазначається, що парламенти України та Польщі спільно й одночасно приймають цю Декларацію пам`яті і солідарності, аби віддати шану мільйонам жертв, яких зазнали "наші народи під час Другої світової війни, та засудити зовнішніх агресорів, що намагались знищити нашу незалежність".

Серед іншого, парламенти України і Польщі заявили також про необхідність активізації неупереджених досліджень в історичних питаннях. Під час розгляду документа Парубій наголосив, що текст декларації був підтриманий і комітетом Сеймасу Литовської Республіки. При цьому він додав, що 20 жовтня документ розглядає Сейм Польщі.

Голова Комітету ВР у закордонних справах Ганна Гопко висловила сподівання, що найближчим часом до цієї декларації приєднається Литва.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus