"Шахтар" проводитиме єврокубкові матчі в Харкові

12.01.2017 15:00

"Шахтар" проводитиме єврокубкові матчі в Харкові

"Не знаю, чи вийде це в нас, але ми будемо докладати максимум зусиль. Упевнений, в Харкові менше десяти тисяч на наших матчах не буде, а для нашого чемпіонату вже навіть вісім тисяч глядачів - це дуже серйозний показник. Торік середній показник відвідуваності на наших матчах у Львові доходив до тисячі", - зазначив гендиректор Палкін.

Донецький "Шахтар" планує проводити в Харкові всі єврокубкові матчі, а також більшість матчів української Прем'єр-ліги. Про це в ефірі телеканалу "Футбол 1" заявив генеральний директор "гірників" Сергій Палкін.

"Ми подали заявку в УЄФА на Харків. Ми не можемо одну гру зіграти в одному місті, а наступну - вже в іншому. По-перше, УЄФА не дозволить. Якщо вони дозволяють на цій стадії грати в Харкові, то ми вже будемо грати в Харкові. Євроігри будуть в Харкові, а щодо інших ми будемо дивитися", - зазначив він.

"На даному етапі ми заточені на Харкові і хочемо по максимуму завантажити це місто нашими іграми. Не знаю, чи вийде це в нас, але ми будемо докладати максимум зусиль. Упевнений, в Харкові менше десяти тисяч на наших матчах не буде, а для нашого чемпіонату вже навіть вісім тисяч глядачів - це дуже серйозний показник. Торік середній показник відвідуваності на наших матчах у Львові доходив до тисячі", - зазначив Палкін.

Нагадаємо, як повідомляв "Апостроф", УЄФА дозволила "Шахтареві" 23 лютого зіграти в Харкові проти "Сельти" в рамках 1/16 фіналу Ліги Європи.

Раніше клуб проводив міжнародні матчі у Львові.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus