Шевченко не планує повертатися в політику: я бачив все-все-все

05.10.2016 15:00

Шевченко не планує повертатися в політику: я бачив все-все-все

"Я зрозумів життя. Побачив його з іншого боку, з усіх ракурсів. Менталітет людей, їх життя, інтереси, як влаштована система, корупція – все-все-все", - зазначив Шевченко. За словами тренера, у нього є бізнес, хоча він не любить про це говорити, оскільки це особисте питання. Шевченко зізнався, що довелося перебудовуватися заради підприємницької діяльності.

Наставник збірної України Андрій Шевченко заявив про те, що не шкодує про свою політичну діяльність, оскільки отримав колосальний досвід.

В інтерв'ю Tribuna головний тренер української національної команди заявив про те, що за шість місяців пройшов таку лекцію, яку не порівняти з 20 роками футбольної кар'єри, адже зовсім інакше уявляв собі реальність, тому що раніше жив в іншому світі.

"Я зрозумів життя. Побачив його з іншого боку, з усіх ракурсів. Менталітет людей, їх життя, інтереси, як влаштована система, корупція – все-все-все", - зазначив Шевченко.

Наставник збірної України не думає, що може повернутися у політику. За словами тренера, у нього є бізнес, хоча він не любить про це говорити, оскільки це особисте питання. Шевченко зізнався, що довелося перебудовуватися заради підприємницької діяльності, оскільки колишні джерела доходів закінчилися разом із завершенням ігрової кар'єри.

Екс-футболіст "Динамо", "Мілана" та "Челсі" був членом СДПУ (о), до лав якої вступив у 1998 році. Пізніше був другим номером у списку партії Наталії Королевської "Україна - Вперед" на виборах до Верховної Ради 2012 року. Політична сила не пройшла до парламенту, оскільки не подолала 5-відсотковий бар'єр.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus