Шевчук готовий завершити виступи за збірну України

28.09.2016 00:00

Шевчук готовий завершити виступи за збірну України

"Андрій Шевченко запросив багато молодих футболістів, в яких великий потенціал. Потрібно давати їм шанс. Може, ми і не відразу отримаємо результат, але в майбутньому у нас буде хороша збірна. Напевно, мені вже немає сенсу грати за збірну, тому що на цій позиції є Соболь, є Макаренко та інші футболісти на лівий фланг оборони", - сказав захисник "Шахтаря" В'ячеслав Шевчук.

Захисник донецького "Шахтаря" В'ячеслав Шевчук вважає, що його час ігор за збірну України підійшло до кінця. Про це він повідомив в ефірі Радіо "Вести", передає "РБК-Україна".

"Андрій Шевченко запросив багато молодих футболістів, в яких великий потенціал. Потрібно давати їм шанс. Може, ми і не відразу отримаємо результат, але в майбутньому у нас буде хороша збірна. Напевно, мені вже немає сенсу грати за збірну, тому що на цій позиції є Соболь, є Макаренко та інші футболісти на лівий фланг оборони. Мені здається, що людина чотири-п'ять вже повинні піти зі збірної, а повинні залишитися два досвідчених гравця", - сказав Шевчук.

Нагадаємо, 6 жовтня збірна України зіграє з Туреччиною, а 9 числа - в Польщі проти Косово.

Додамо, що Шевчук дебютував за збірну України у 2003 році. За начиональную команду України зіграв 53 матчів.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus