Шимків: процес реформ в Україні просувається вперед

05.01.2017 16:00

Шимків: процес реформ в Україні просувається вперед

Заступник голови Адміністрації президента секретар Нацради реформ Дмитро Шимків вважає, що процес реформ у країні просувається вперед. Про це він розповів в інтерв'ю "Українській правді". На його думку, нинішній команді реформаторів вдалося закласти певний "фундамент", але щоб стало "добре", має пройти процес.

Заступник голови Адміністрації президента секретар Нацради реформ Дмитро Шимків вважає, що процес реформ у країні просувається вперед. Про це він розповів в інтерв'ю "Українській правді".

На його думку, нинішній команді реформаторів вдалося закласти певний "фундамент", але щоб стало "добре", повинен пройти процес.

"Реформаторами нас будуть вважати в часі. Питання зараз – ми намагаємося закласти фундаменти змін, процесів, які відбуваються в країні", – зауважує Шимків.

Він не погоджується з думкою, що судову реформу наразі провалено:

"Судова реформа. Ухвалені необхідні законодавчі акти. Зараз йде відбір – супер! Купа народу не хоче подаватися, тому що розуміє, що це питання прозорості. Ми закладаємо основу нової інституції. Це значно довший процес" – зазначив Шимків.

"Ми звикли дивитися на історію – "рік", а за кожним роком є от такий етап. Якщо ми подивимося на багато історичних актів в інших країнах, реформах, епохах, там завжди буде проміжок часу, в який ця трансформація відбувалася", – зазначає заступник глави АП.

"Сьогодні час спресований, і є багато факторів, які впливають. Тому я категорично не погоджуюся з тим, що "все пропало". Ми заклали в багатьох напрямках основи. Від НБУ до НАБУ", – додав Шимків.

Раніше Дмитро Шимків зазначив, що до найбільш динамічних реформ за показником сприйняття населенням належать реформа закупівель, децентралізація, антикорупційна і реформа національної безпеки та оборони.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus