Штати припинять співпрацю з РФ по Сирії, якщо в Алеппо продовжаться бої – ЗМІ

28.09.2016 22:00

Штати припинять співпрацю з РФ по Сирії, якщо в Алеппо продовжаться бої – ЗМІ

"Держсекретар Джон Керрі повідомив у телефонній розмові з російському міністру закордонних справ Сергію Лаврову, що США виловлюють "серйозну стурбованість погіршенням ситуації в Сирії" і заявив, що Вашингтон вважає Москву відповідальною за ситуацію, в тому числі із застосуванням запалювальних бомб для бомбардування міста", – заявив представник Держдепартаменту Джон Кірбі.

Сполучені Штати готові припинити спільну роботу з РФ щодо мирного врегулювання у Сирії у тому випадку, якщо не припиниться насильство у місті Алеппо.

Про це повідомляє Reuters, передає "Європейська правда".

Держдепартамент погрожує РФ, що США припинять співпрацю з РФ у питання мирного врегулювання сирійського конфлікту в тому випадку, якщо не буде припинено насильство у сирійському місті Алеппо і не буде відновлено перемир'я.

"Держсекретар Джон Керрі повідомив у телефонній розмові з російському міністру закордонних справ Сергію Лаврову, що США виловлюють "серйозну стурбованість погіршенням ситуації в Сирії" і заявив, що Вашингтон вважає Москву відповідальною за ситуацію, в тому числі із застосуванням запалювальних бомб для бомбардування міста", – цитує агенція офіційного представника Держдепартаменту Джона Кірбі.

Нагадаємо, з часу завершення перемир'я вночі 19 вересня сирійська армія за підтримки російської авіації не припиняє бомбардувати Алеппо.

Раніше сьогодні повідомлялося, що Білий дім не відкидає можливості запровадження додаткових економічних санкцій проти Росії через ситуацію в Сирії.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus