Шульц і Юнкер: ЄС - не в найкращому стані

28.09.2016 14:00

Шульц і Юнкер: ЄС - не в найкращому стані

Європейський Союз перебуває не в найкращому стані, оскільки країни-члени розсварені та бракує солідарності в блоці. Про це в інтерв'ю телеканалу France 24 заявили голова Європарламенту Мартін Шульц та президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер. "ЄС - не в найкращому стані, оскільки країни-члени розсварені", - сказав Шульц та зазначив, що саміт у Братиславі не став "кроком вперед".

Європейський Союз перебуває не в найкращому стані, оскільки країни-члени розсварені та бракує солідарності в блоці. Про це в інтерв'ю телеканалу France 24 заявили голова Європарламенту Мартін Шульц та президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер, повідомляє Deutsche Welle.

"ЄС - не в найкращому стані, оскільки країни-члени розсварені", - сказав Шульц та зазначив, що саміт у Братиславі не став "кроком вперед".

Юнкер також наголосив на екзистенційній кризі Євросоюзу та додав, що саміт у Братиславі також і не став катастрофою.

За словами Шульца, Євросоюз настільки сильний, наскільки його підтримують країни-члени.

Шульц та Юнкер розкритикували в цьому плані позицію східноєвропейських країн у питанні перерозподілу біженців усередині ЄС.

"Солідарність - це принцип, а не подарунок. Якщо хтось ставить солідарність під питання, то він також ставить під питання і сам ЄС", - сказав Шульц.

Шульц наголосив, що східноєвропейські країни згадують про принцип солідарності тільки тоді, коли потребують фінансової підтримки чи відчувають загрозу з боку Росії.

Нагадаємо, під час щорічного виступу в Європарламенті президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер заявляв, що Європейський Союз потребує більшої єдності для подолання поточних проблем, але ЄС не має йти шляхом популізму і націоналізму.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus