Шульц сподівається вирішити проблеми щодо угоди про ЗВТ з Канадою

22.10.2016 20:00

Шульц сподівається вирішити проблеми щодо угоди про ЗВТ з Канадою

Європейський союз зможе подолати перешкоди, які залишилися на шляху підписання угоди про зону вільної торгівлі з Канадою (CETA). Про це заявив президент Європарламенту Мартін Шульц після переговорів в Брюсселі з міністром торгівлі Канади Христею Фріланд. "Ці питання я обговорю з керівником Валлонії трохи пізніше", - сказав Шульц.

Європейський союз зможе подолати перешкоди, які залишилися на шляху підписання угоди про зону вільної торгівлі з Канадою (CETA).

Про це заявив президент Європарламенту Мартін Шульц після переговорів в Брюсселі з міністром торгівлі Канади Христею Фріланд, передає "Європейська правда".

Парламент Валлонії розгляне угоду про ЗВТ ЄС-Канада повторно

"Це була дуже плідна зустріч. Переговори між Канадою і ЄС закриті. І ми готові, канадська сторона, і в основному європейська сторона, підписати угоду наступного четверга. Але все ще залишається проблема з нашого боку, з європейської сторони. Ці питання я обговорю з керівником Валлонії трохи пізніше", - сказав Шульц.

"Але я переконався сьогодні, що канадська сторона готова до підписання, але також зрозуміло, що європейська проблема залишається, і ми її повинні вирішити. Я дуже оптимістично налаштований щодо того, що ми вирішимо проблему всередині Європейського союзу", - підкреслив Шульц.

Парламент Валлонії розгляне угоду про ЗВТ ЄС-Канада повторно

Текст угоди про зону вільної торгівлі між Європейським союзом і Канадою (СЕТА) буде повторно представлений і розглянутий в парламенті бельгійського регіону Валлонія.

Про це заявив глава регіонального уряду Поль Маньє після зустрічі з главою Європарламенту Мартіном Шульцем, повідомляє Le Soir.

Керівник виконавчої влади Валлонії заявив, що чекає текст угоди від Європейської комісії.

"Цей текст буде знову розглянуто і представлено на розгляд парламенту Валлонії", - сказав Маньє.

Таким чином, як і раніше немає згоди регіонального уряду, щоб дати повні повноваження федеральному уряду Бельгії на підписання СЕТА.

Маньє також відмовився назвати терміни розгляду, "тому що потрібно дати час для того, щоб пройшов демократичний парламентський процес".

Відзначимо, що підписання угоди між ЄС і Канадою анонсувалося на 27 жовтня.

Нагадаємо, 21 жовтня міністр торгівлі Канади Христя Фріланд заявила про провал переговорів з бельгійським регіоном Валлонією, який заблокував підписання угоди про ЗВТ між ЄС і Канадою.

Раніше повідомлялося, що парламент бельгійського регіону Валлонія вирішив не надавати уряду Бельгії право на підписання угоди про торговельно-економічну співпрацю ЄС і Канади (CETA).

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus