Шульц, Туск і Столтенберг очікують подовження санкцій щодо Росії

11.10.2016 09:00

Шульц, Туск і Столтенберг очікують подовження санкцій щодо Росії

Важливо тримати двері відкритими для діалогу з Москвою, однак при цьому зберігати тверду позицію та єдність країн Заходу. На цьому наголосили президент Європейської Ради Дональд Туск, голова Європарламенту Мартін Шульц та генеральний серкетар НАТО Єнс Столтенберг, виступаючи у понеділок, 10 жовтня, на форумі в німецькому міста Пассау.

Важливо тримати двері відкритими для діалогу з Москвою, однак при цьому зберігати тверду позицію та єдність країн Заходу. На цьому наголосили президент Європейської Ради Дональд Туск, голова Європарламенту Мартін Шульц та генеральний серкетар НАТО Єнс Столтенберг, виступаючи у понеділок, 10 жовтня, на форумі в німецькому міста Пассау, пише DW.com.

Єнс Столтенберг закликав до конструктивних відносин з Росією, але вести діалог з Москвою, зазначив він, "можна лише тоді, коли ми сильні", цитує агентство dpa.

Дональд Туск вважає теж необхідними нормальні відносини з Росією, утім, зауважив він, з моменту подовження дії санкцій, запроваджених щодо Москви через її дії на Донбасі та після анексії Криму, мало що змінилося. А тому, вважає Туск, можливим видається подальше подовження санкцій - в іншому разі це виглядатиме як очевидна капітуляція з боку ЄС.

Мартін Шульц, своєю чергою, наголосив, що можна засуджувати дії Росії, однак "варто залишати канал для діалогу відкритим". Він також зазначив, що очікує подовження дії санкцій щодо Москви, оскільки умови для їх скасування не виконані.

Як повідомлялося, голова Представництва Європейського Союзу в Україні Юґ Мінгареллі вважає малоймовірним, що пов’язані з анексією Криму санкції ЄС щодо Росії найближчим часом будуть зняті.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus