Швеція закликає Євросоюз запровадити нові санкції проти РФ

12.10.2016 17:00

Швеція закликає Євросоюз запровадити нові санкції проти РФ

Європейський Союз має запровадити санкції проти Росії за бомбардування в Сирії. "Дії Росії абсолютно неприйнятні. Бомбардуванням мирних громадян (у Сирії) має бути покладено край... Воєнні злочини повинні переслідуватися юридично. ЄС міг би подумати про санкції проти Росії через війну в Сирії", - зазначила міністр закордонних справ Швеції Маргот Вальстрем.

Європейський Союз має запровадити санкції проти Росії за бомбардування в Сирії.

Про це в інтерв'ю Der Spiegel заявила міністр закордонних справ Швеції Маргот Вальстрем, передає "РБК-Україна".

"Дії Росії абсолютно неприйнятні. Бомбардуванням мирних громадян (у Сирії) має бути покладено край... Воєнні злочини повинні переслідуватися юридично. ЄС міг би подумати про санкції проти Росії через війну в Сирії", - зазначила Вальстрем.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що голова Євроради Дональд Туск закликав Євросоюз продовжити санкції щодо РФ.

"Ми продовжили наші санкції у червні, з червня до цих пір нічого не змінилося... Насправді, ситуація стала гіршою, якщо ми подивимося, що росіяни роблять в Алеппо", - заявив Туск.

Вчора, 11 жовтня, міністр закордонних справ Великої Британії Борис Джонсон заявив про наявність доказів, які свідчать про безпосередню причетність Росії до знищення гуманітарного конвою ООН, котрий прямував до утримуваного повстанцями сирійського міста Алеппо. Голова британського дипломатичного відомства додав, що є підстави розслідувати вчинені у Сирії воєнні злочини в Міжнародному суді у Гаазі. Джонсон вважає, що Росія ризикує стати країною-вигнанницею, якщо продовжить бомбити цивільні об'єкти у Сирії, а міжнародні інституції повинні робити більше, щоб покарати Москву за допомогою санкцій.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus