Шведські війська на балтійському острові Готланд є відповіддю Стокгольма на загрози безпеці з боку РФ

22.09.2016 21:00

Шведські війська на балтійському острові Готланд є відповіддю Стокгольма на загрози безпеці з боку РФ

"Швеція однозначно заявляла, що вважає анексію Криму, зусилля із дестабілізації ситуації на сході України, а також агресивну і провокаційну поведінку російських військ у балтійському регіоні руйнівними для безпеки країни/ Рішення парламенту про збільшення витрат на оборону держави є відповіддю на згадані мною дії", - сказав посол Швеції в Москві Петер Еріксен.

Рішення шведської влади про розміщення військових підрозділів на острові Готланд у Балтійському морі є відповіддю на загрозу безпеці Швеції з боку Росії.

Про це заявив посол Швеції в Москві Петер Еріксен, повідомляє "Європейська правда".

"Швеція однозначно заявляла, що вважає анексію Криму, зусилля із дестабілізації ситуації на сході України, а також агресивну і провокаційну поведінку російських військ у балтійському регіоні руйнівними для безпеки країни", - сказав Еріксен.

"Рішення парламенту про збільшення витрат на оборону держави є відповіддю на згадані мною дії. Наскільки я розумію, рішення про розміщення кількох сотень військових на балтійському острові Готланд є відповіддю на загальну тенденцію", - додав посол.

Як повідомлялося, 14 вересня верховний головнокомандувач Швеції віддав наказ про постійне розміщення 150 солдатів на острові Готланд.

Слід зазначити, що раніше шведські лідери планували постійне розміщення військових на стратегічно розташованому острові в Балтійському морі лише з кінця 2017 року.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus