Сироїд: ми маємо визнати окупацію й припинити торгівлю з ОРДЛО

18.10.2016 20:00

Сироїд: ми маємо визнати окупацію й припинити торгівлю з ОРДЛО

"Ми говоримо, що не можемо виконувати політичну частину Мінських домовленостей. Ми повинні визнати окупацію й припинити торгівлю з окупованими територіями. Це допоможе і нам, і допоможе нашим партнерам знайти правильний вихід", - заявила віце-спікер.

Україна повинна припинити економічні відносини з окупованою частиною Донбасу. Таку думку у вівторок, 18 жовтня 2016 року висловила представник позафракційної "Самопомочі", заступник голови Верховної Ради Оксана Сироїд.

"Ми говоримо, що не можемо виконувати політичну частину Мінських домовленостей.

Ми повинні визнати окупацію й припинити торгівлю з окупованими територіями.

Це допоможе і нам, і допоможе нашим партнерам знайти правильний вихід", - сказала вона в ефірі телеканалу "112 Україна".

Нагадаємо, 42% громадян України підтримують припинення будь-яких економічних зв'язків між Україною та окупованим Донбасом до повного відновлення контролю України над цими територіями. Тоді як на сьогодні Україна повністю купує в ОРДЛО вугілля для теплових електростанцій, а також забезпечує ці райони енергоресурсами та соцвиплатами.

Всередині владної коаліції "Європейська Україна" позицію Сироїд підтримує "Народний фронт". Пропрезидентський "Блок Петра Порошенка "Солідарність" виступає проти припинення економічних відносин як з ОРДЛО, так і з Росією.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus